aktualizacja: 13 czerwca 2018 (Środa) , 9:19

Czwartki LA - podsumowanie

powiększ

Rok szkolny 2017/2018

Nadszedł ten dzień, w którym możemy powiedzieć, że jesteśmy zadowoleni, a nawet szczęśliwi.

My jako szkoła, a właściwie społeczność uczniowska, która brała udział aż w ośmiu osobo startach popołudniowych wywalczyliśmy drugie miejsce w powiatowych Czwartkach LA, co więcej - również drugie miejsce w kategorii nauczyciel, którym w tegorocznej edycji był p. Sławomir Kwiatkowski.

Zdobyliśmy ponad to 5 Grand Prix Czwartków LA, a naszych czterech uczniów awansowało do Finałów Ogólnopolskich w Łodzi, które odbędą się w ten weekend.

W dniu finałowym zdobyliśmy 10 medali, tj. 6 wśród uczniów klasy 6a i 4 medale w klasie 4a.

Jesteśmy tak naprawdę pierwszą szkołą w powiecie w tych zawodach, bo przed nami jest tylko klub AML, a za nami SP-3 ze Słupska i inne szkoły miejskie i pozamiejskie.

Dziękujemy tym samym uczestnikom, rodzicom i nauczycielom, którzy próbują zaszczepić piękno tej dyscypliny sportu, jaką jest lekkoatletyka w sercach uczniów naszej szkoły.