aktualizacja: 7 czerwca 2012 (Czwartek) , 8:40

samorząd klas 1-3

Plan pracy

 

 PLAN PRACY SAMORZĄDU W ROKU SZKOLNYM 2011/12

WRZESIEŃ
1. Rozpoczęcie konkursu zbiórki puszek oraz baterii - R. Matysiak
2.
Konkurs plastyczny dla klas I-III "Wspomnienia z wakacji" - B. Treczyńska
3.
Święto Chłopców w klasach - wychowawcy
4.
Prowadzenie kroniki klas I-III - B. Gazda
5.
Prowadzenie gabloty klas I-III - B. Treczyńska, I. Zadrożna

PAŹDZIERNIK
1. Uroczyste ślubowanie klas I - wychowawcy klas 1 - 10.10.2011r., godz. 16.00, B. Treczyńska, I. Zadrożna
2. Jesienne zawody sportowe - B. Gazda, E. Kowalska, D. Siewierska, J. Siembrzuch - po lekcjach.
3. Rozpoczęcie zbiórki darów dla potrzebujących zwierząt (czas trwania akcji do 15 XI) - E. Kowalska
4. Konkurs plastyczny dla klas I-III "Moje ulubione zwierzątko" - E. Kowalska
5. Jesienna dekoracja na holach: hol A - M. Kałucka, hol B - R. Matysiak, hol F - M. Wirkus

LISTOPAD
1. Wyjście do teatru z okazji Święta Szkoły, konkursy o szkole - M. Kałucka, D. Siewierska
2. Andrzejki w klasach - wychowawcy
3. Podsumowanie akcji zbiórki darów dla potrebujących zwierząt, spotkanie z przedstawicielem instytucji opiekującej się zwierzętami - E. Kowalska
4. Pokaz mody klas 0-III "Zwierzęta na wybiegu" - E. Kowalska - po lekcjach

GRUDZIEŃ
1. Spotkanie przy kolędzie - każda klasa prezentuje jedną kolędę - A. Leśniewska
2. Klasowe mikołajki, "Dzień Czerwony" - 6 XII - wychowawcy
3. Zimowa dekoracja holi - hol A- M. Kałucka, hol B - R. Matysiak, hol F - M. Wirkus
4. Zebranie prac na "Konkurs Twórczości Literackiej Dzieci i Młodzieży" - I. Ollik

STYCZEŃ
1. Inscenizacja zimowa - M. Kałucka (przed feriami)
2.
Bal karnawałowy - wychowawcy klasy (po lekcjach)
3.
Właczenie się do szkolnej akcji WOŚP - B. Treczyńska, I. Zadrożna
4.
Podsumowanie konkursów za I semestr  -   B. Treczyńska, I. Zadrożna

LUTY
1. Turniej "Do trzech razy sztuka" dla klas 3 - I. Ollik, D. Siewierska
2. Szkolne eliminacje do miejskiego konkursu recytatorskiego "Poezji i Prozy Polskiej" - J. Siembrzuch
3. Pasowanie uczniów klas I na czytelników biblioteki szkolnej - A. Święcioch

MARZEC
1.
Święto Dziewczynek w klasach - wychowawcy.
2. Konkursy związane ze Słupskiem - B. Gazda, I. Zadrożna
3.
Wiosenna dekoracja holi - hol A - M. Kałucka, hol B - R. Matysiak, hol F - M. Wirkus
4.
Udział w eliminacjach Marzannady - reprezentacje klas - kl. I - B. Gazda, kl. II - E. Kowalska, kl. III - D. Siewierska
5. Eliminacje do miejskiego konkursu recytatorskiego "Przyroda w poezji" (SP-4) - J. Siembrzuch
6. III Konkurs Pięknego Czytania dla klas II i III - I. Ollik
7. Mini Playback Show klas I-III - M. Kałucka - po lekcjach

KWIECIEŃ
1. Szkolny konkurs ortograficzny dla klas III - D. Siewierska
2.
Rambit ekologiczny - kl. I - B. Gazda, J.Siembrzuch, I.Zadrożna, kl.II - M. Kałucka, B. Treczyńska, E. Kowalska, kl. III - D. Siewierska, I. Ollik
3.
Eliminacje do konkursu recytatorskiego "Przez poezję z humorem" - J. Siembrzuch
4.
Eliminacje do olimpiady matematycznej - M. Kałucka


MAJ
1. Międzyszkolna Olimpiada Matematyczna kl. III - 18.05.2012 - M. Kałucka, E. Kowalska
2.
Wycieczki klasowe - wychowawcy
3.
Spotkania z mamami z okazji ich święta - wychowawcy

CZERWIEC
1. Wyjście do teatru.
2. Letnie zawody sportowe - B. Gazda, E. Kowalska, D. Siewierska, J. Siembrzuch - po lekcjach
3. III Festyn Rodzinny - B. Treczyńska, I. Zadrożna, wychowawcy (22.06.2012r.) - po lekcjach
4. Dzień Europejczyka - wychowawcy
5.
Apel podsumowujący całoroczną pracę samorządu klas I-III oraz czytelnictwo, inscenizacja ekologiczna - n-le świetlicy, B. Treczyńska, I. Zadrożna, A. Święcioch
6. Wystawka zeszytów lektur klas I-III - I. Ollik, wychowawcy
7.
Pożegnanie klas III - I. Ollik, D. Siewierska
8.
Uroczyste zakończenie roku szkolnego - inscenizację  przygotowują klasy III

 

 


 

     

 

           

  

 

 


 

  

 

 


fotogaleria:

fotogaleriafotogaleriafotogaleria